KONST / Litografier / Färglitografier 17514173
nr 1751 4173
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografier, 5 st, Signerade. Färglitografi. Bladets mått: 70x55 ca, oramade lösa blad
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 15 december 2025
kl 19:13:36
15/12 19:08:36
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström